Volledig programma

Seizoen

2018-2019
Datum Tegenstander Status Tijd Competitie Locatie
Zaterdag 15 september 2018
I.S.V. Hengelo

Hengelo

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 22 september 2018
Dyna ’75

Heerenveen

Uit 14:30 uur Eredivisie Sportstad Heerenveen, Heerenveen
Zaterdag 13 oktober 2018
Only Friends

Amsterdam

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 10 november 2018
Arrows’81

Rotterdam

Uit 12:30 uur Eredivisie Topsportcentrum, Rotterdam
Zaterdag 1 december 2018
Arrows’81

Rotterdam

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 8 december 2018
Dyna ’75

Heerenveen

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 15 december 2018
I.S.V. Hengelo

Hengelo

Uit 12:00 uur Eredivisie Hasseleres, Hengelo
Zaterdag 5 januari 2019
Only Friends

Amsterdam

Uit 15:00 uur Eredivisie Friendship Sports Centre, Amsterdam
Zaterdag 12 januari 2019
Only Friends

Amsterdam

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 19 januari 2019
Dyna ’75

Heerenveen

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 2 februari 2019
I.S.V. Hengelo

Hengelo

Uit 12:00 uur Eredivisie Hasseleres, Hengelo
Zaterdag 2 maart 2019
Arrows’81

Rotterdam

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Vrijdag 15 maart 2019
Only Friends

Amsterdam

Uit 19:30 uur Eredivisie Friendship Sports Centre, Amsterdam
Zaterdag 6 april 2019
Arrows’81

Rotterdam

Uit 12:30 uur Eredivisie Topsportcentrum, Rotterdam
Zaterdag 13 april 2019
Dyna ’75

Heerenveen

Uit 14:30 uur Eredivisie Sportstad Heerenveen, Heerenveen
Zaterdag 4 mei 2019
I.S.V. Hengelo

Hengelo

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
2017-2018
Datum Tegenstander Status Tijd Competitie Locatie
Zaterdag 16 september 2017
D.O.V.

Heerenveen

Uit 16:45 uur Eredivisie Sportstad Heerenveen, Heerenveen
Zaterdag 13 september 2017
Grasshoppers

Katwijk aan Zee

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 30 september 2017
Only Friends

Amsterdam

Uit 15:00 uur Eredivisie Friendship Sports Centre, Amsterdam
Zaterdag 07 oktober 2017
D.O.V.

Heerenveen

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Vrijdag 27 oktober 2017
Arrows’81

Rotterdam

Uit 20:30 uur Eredivisie Topsportcentrum Rotterdam, Rotterdam
Zaterdag 11 november 2017
BV Hoofddorp

Hoofddorp

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 18 november 2017
SC Antilope

Utrecht

Uit 20:30 uur Eredivisie Sportcentrum Oudenrijn, Vleuten
Zaterdag 09 december 2017
SC Antilope

Utrecht

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 16 december 2017
Arrows’81

Rotterdam

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 13 januari 2018
Grasshoppers

Katwijk aan Zee

Uit 15:15 uur Eredivisie Cleyn Duin, Katwijk zh
Zaterdag 20 januari 2018
Only Friends

Amsterdam

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 27 januari 2018
D.O.V.

Heerenveen

Uit 16:45 uur Eredivisie Sportstad Heerenveen, Heerenveen
Zaterdag 03 februari 2018
Arrows’81

Rotterdam

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 03 maart 2017
BV Hoofddorp

Hoofddorp

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 17 maart 2018
SC Antilope

Utrecht

Thuis 16:30 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 24 maart 2018
Grasshoppers

Katwijk aan Zee

Uit 13:00 uur Eredivisie Cleyn Duin, Katwijk zh
Zaterdag 07 april 2018
Only Friends

Amsterdam

Thuis 13:00 uur Eredivisie Sportcentrum Calluna, Ermelo
Zaterdag 14 april 2018
BV Hoofddorp

Hoofddorp

Uit 15:00 uur Eredivisie Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Hoofddorp